Išči

    Rado Genorio

    Rado Genorio
    Rojstvo27. april 1954({{padleft:1954|4|0}}-{{padleft:4|2|0}}-{{padleft:27|2|0}}) (66 let)
    Stična
    DržavljanstvoFlag of Slovenia.svg Slovenija
    Flag of Yugoslavia (1946-1992).svg SFRJ
    Poklicgeograf, politik

    Rado Genorio, slovenski geograf in politik, * 27. april 1954, Stična.

    Oktobra 2009 je postal državni sekretar v Kabinetu predsednika Vlade RS. Septembra 2010 je bil imenovan za veleposlanika - Stalnega predstavnika Republike Slovenije pri EU v Bruslju.

    Glej tudi