Išči

    Seznam beloruskih politikov

    Seznam beloruskih politikov.

    Zastava Belorusije
    Seznami Belorusov

    AtletiGeneraliHokejistiKardinaliNogometašiNovinarjiPesnikiPisateljiPolitikiSlikarjiSmučarjiSmučarski skakalciSmučarski tekačiTenisači

    A

    Jazep (Josif) Adamovič - Aljaksandr Aksjonaŭ (Aleksandr Aksjonov) - Radasłaŭ Astroŭski - Aleksandr Asatkin-Vladimirski (Aljaksandr Asatkin-Uladzimierski) - Nikolaj Avhimovič (Mikalaj Aŭhimavič)

    B

    Stanislav Bulak-Balahovič - Vaclav Bahucki (Bogucki) - Zianida Bičkovska(ja) (Bičkoŭskaja) - Ivan Bilinski - Vladimir Brovikov (Uladzimir Brovikaŭ)

    Č

    Aljaksandr Čarvjakoŭ (Aleksandr Červjakov) - Mihail Čihir (Čigir)

    D

    Nikolaj Dementej (Mikalaj Dzjemjancej) - Aljaksandr Dubko -

    G

    Jan Gamarnik (Hamarnik) - Konstantin Gej (Kanstancin Hej) - Nikolaj Gikalo (Mikalaj Hikala) - Nikolaj Goloded (Mikalaj Haladzjed) Nikolaj Gusarov (Husaraŭ)

    H

    Mječislav Hrib (Grib)

    I

    Sjamjon (Semjon) Ivanov

    K

    Andrej Kabjakov (Kobjakov) - Pjotra Kalinin - Michaił Karčmit - Afanasij Kavaljoŭ (Kovaljov) - Tihon Kiseljov (Cihan Kisjaljoŭ) - Vjačaslav Kjebič (Vjačeslav Kebič) - Ivan Klimov (Klimaŭ) - Vilgelm Knorin (Vilhelm/s Knorin/š) - Vasil´ Kazlaŭ (Vasilij Kozlov) - Valjancina Klačkova (Valentina Kločkova) - Aljaksej Kljaščoŭ (Aleksej Kleščov) - Valentina Kločkova (Valjancina Klačkova) - Mihail Kovaljov (Mihail Kavaljoŭ) - Vital Kramko - Aleksandr (Aljaksandr) Krinicki

    L

    Uladzimir Labanok (Vladimir Lobanok) - Anatol Labiedźka - Sjarhej Linh (Sergej Ling) - Jazep (Josif) Ljosik - Anton Luckjevič - Alaksandr Łukašenka (Aleksander Lukašenko) -

    M

    Anatol Malafjejeŭ (Anatolij Malofejev) - Pavieł Marijaŭ - Michaił Marijnič - Piotr Mašeraŭ (Pjotr Mašerov) - Kiril Mazurov (Mazuraŭ) - (Vincas Mickevič-Kapsukas) - Alaksandr Milinkievič - Aleksandr Mjasnikov - Mihail Mjasnikovič

    N

    Nikifor Nataljevič - Uladzimir Naŭmaŭ - Hjenadz´ Navicki (Genadij Novicki)

    P

    Zianon Paźniak - Nikolaj Patoličev (Patoličaŭ) - Ivan Poljakov (Paljakoŭ) - Pantelejmon Ponomarenko (Pancjeljajmon Panamarenka) - Sjarhej (Sergej) Priticki

    R

    Nikolaj Rogozinski - Sjarhjej Mikalajevič Rumas (Sergej Nikolajevič Rumas)

    S

    Lew/Lev Sapieha - Siarhiej (Sergej) Sidorski - Raman (Roman) Skirmunt - Ivan "Janka" Sjerada (Sereda) - Nikolaj (Mikalaj) Sljunkov - Jefrem Sokolov (Jafrem Sakalaŭ) - Mihail Stakun - Fjodor Surganov (Fjodar Surhanaŭ) - Ivonka Surviłła -

    Š

    Vasilij Šarangovič/Šaranhovič - Stanislaŭ Šuškevič -

    T

    Heorhij Tarazjevič (Georgij Tarazevič)

    V

    Danila Valkovič (Volkovič) - Jazep Varonka (Josif Voronko) - Vincuk Viačorka - Aleksej Volkov (Vaŭkoŭ)

    Ž

    Z´micer (Dmitrij) Žilunovič