Išči

    Seznam predsednikov FIFE

    Seznam

    Št. Predsednik Datum rojstva Datum smrti Začetek mandata Konec mandata Leta mandata Država
    1 Robert Guérin 1906 year.jpg Robert Guérin 28. junij 1876 19. marec 1952 22. maj 1904 4. junij 1906 2 Flag of France.svg Francija
    2 Daniel Burley Woolfall 1908 year.jpg Daniel Burley Woolfall 15. junij, 1852 24. oktober 1918 4. junij 1906 24. oktober 1918 12 Flag of England.svg Anglija
    3 Jules Rimet in 1920.jpg Jules Rimet 14. oktober 1873 16. oktober 1956 1921 1954 33 Flag of France.svg Francija
    4 Rodolphe Seeldrayers.jpg Rodolphe Seeldrayers 16. december 1876 7. oktober 1955 1954 1955 1 Flag of Belgium (civil).svg Belgija
    5 Arthur Drewry.jpg Arthur Drewry 3. marec 1891 25. marec 1961 1955 1961 6 Flag of England.svg Anglija
    6 Stanley Rous.jpg Stanley Rous 25. april 1895 18. julij 1986 1961 8. maj 1974 13 Flag of England.svg Anglija
    7 João Havelange.jpg João Havelange 8. maj 1916 8. maj 1974 8. junij 1998 24 Flag of Brazil.svg Brazilija
    8 Йозеф Блаттер.jpg Sepp Blatter 10. marec 1936 8. junij 1998 8. oktober 2015 17 Flag of Switzerland.svg Švica
    v.d. Issa Hayatou 9. avgust 1946 9. oktober 2015 26. februar 2016 5 mesecev Flag of Cameroon.svg Kamerun
    9 Gianni Infantino 2011.jpg Gianni Infantino 23. marec 1970 26. februar 2016 Flag of Switzerland.svg Švica/Flag of Italy.svg Italija